Płeć
  • F
Rodzice
  • matka: Dollyland Ferrero
  • ojciec: RubyRidgeRags Kalifornia Dream
Rok Urodzenia
  • 2019
Zdrowie
  • FeLV, FIV – negative
  • PKD – n/n
  • HCM (genetic) – n/n

Wizytówka

O Sunshine można pisać w nieskończoność a stwierdzenie dobrze nam znane, że nic nie dzieje się bez przyczyny idealnie pasuje do tego jak to się w ogóle stało, że Sun została z Nami .

A więc od początku… Sun jako kot hodowlany, miała zamieszkać w szwedzkiej hodowli. Jednak z czasem gdy jej przyszły opiekun z niej zrezygnował postanowiliśmy, że zamieszka w nowym domu jako kociak na kolanka. Na jej życiowej drodze pojawiła się kolejna szansa by zamieszkać z nową rodziną właśnie jako kociak do kochania . Nomen omen i tym razem pojawiła się kolejna nieoczekiwana przeszkoda, a na imię jej koronawirus . Cała sytuacja i zamieszanie z tym związane spowodowała, że przyszły właściciel zdecydował się wstrzymać z decyzją i postanowił czekać aż wszystko co do tej pory, powróci do normy by wtedy Sun mogła zamieszkać z nimi…. dlatego decyzja została wstrzymana i czekając na lepsze jutro….. które niestety nie wiadomo kiedy nadejdzie.

Takim właśnie sposobem Sun ze względu na wszelkie przeciwności losu pozostała z Nami i z każdym dniem rozkochuje Nas w sobie coraz bardziej.

Decyzja zapadła…Nasze maleństwo zostaje z nami.

Sun to fantastycznie zapowiadająca się kotka, która po swoich rodzicach odziedziczyła wszystkie najlepsze cechy. Jest posiadaczką cudownie ciemnoniebieskich oczu, mocnego podbródka, zaznaczonego profilu oraz doskonale osadzonych w niewielkim rozmiarze uszu. Charakteryzują ją prawdziwa delikatność i wdzięk…. uwielbiam ją ponad wszystko i naprawdę cieszę się, że los sam zadecydował o tym,że została właśnie z Nami!

Aktualne Mioty