Arni bardzo urósł, uwielbia się bawić, poluje dosłownie na wszystko, zawsze wita nas przy drzwiach i często się przytula. Jest też bardzo charakterny, niesamowicie ciekawski ,lubi ludzi i szybko się adaptuje. Uwielbia przysmaczki cosmy i zabawki każdego rodzaju.
Bardzo dziękujemy za tak cudownego kotka.

Kwiecień 2019 r.

KarolinaWarszawa

„Na Ragdolla z hodowli Dollyland zdecydowaliśmy się po pierwszym spotkaniu z Panią Ulą. Jej profesjonalizm i miłość do zwierząt widać było od razu! Poprosiliśmy o kocurka „na kolanka”, który przede wszystkim miał być członkiem naszej rodziny. Snowflake Dollyland a dla nas Rysio posiada wszystkie cechy, które sobie wymarzyliśmy! Jest czuły, radosny, ciekawski, odważny i zawsze z nami. Dzięki wcześnie przeprowadzonej socjalizacji bez problemu dogaduje się z innymi zwierzętami. Pani Ula to bez wątpienia hodowca z powołania i jeśli Ragdoll to tylko z jej hodowli! Pani Ulu jeszcze raz dziękujemy za naszego Rysia-najwspanialszego Ragdolla na świecie 😍”

Kwiecień 2019 r.

MałgosiaGdynia

Fado (Willy Fado Dollyland PL) - rozkoszna kocia fajtłapa. Straszny z niego leniuch, ale jeśli chodzi o głaskanie i jedzenie, to zawsze chętnie i z przyjemnością. Pod warunkiem, że ma na to ochotę 😉

Fifi (Miss Piggy Dollyland PL). Dołączyła do naszego teamu kiedy miała ponad rok. Była charakterna i niezależna. Dziś to niezwykle lojalna i oddana mi kotka. To taka dziewczyńska miłość przez duże „M”.

Dlaczego Dollyland? Ta hodowla to dom, w którym kocha się zwierzęta, wystarczy przekroczyć próg, żeby to poczuć. Niezwykle cenię sobie też kontakt z Ulą. Wiem, że kiedy mam jakieś obawy dotyczące kotów zawsze mogę do niej zadzwonić. Ja i moje koty czujemy się zaopiekowane 😉

JoannaBydgoszcz

Jestem szczęśliwą "mamą" dwóch cudownych kociaków z hodowli Dollyland. Gdybym miała wybierać po raz trzeci, bez wahania wybrałabym Dollyland. Pani Ula to kobieta z wielką wiedzą i wielkim sercem do zwierząt. Zawsze służy pomocą i dobrą radą. Kociaki z jej hodowli są bardzo dobrze zsocjalizowane i lgną do człowieka. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszych towarzyszy. Wesołe, ciekawskie, delikatne i pełne miłości kotki.
Pani Ulu! Jeszcze raz bardzo dziękujemy ❤️

PaulinaToruń

Presliś... Precelek... Precel... Mały kotek o Wielkim Sercu.
Precel jest z nami od ponad roku i początki w kocim stadzie były delikatnie mówiąc trudne.
Dwoje kocich domowników (kocica main coon) i (kocur syberian) ostro kręcili kocimi nosami. Im bardziej kręcili tym bardziej Precelek do nich lgnał... i wygrał konsekwencją, gdyż teraz stanowią zgraną kocią paczkę...
Precel jest najbardziej ciekawską i dynamiczną częścią tej paczki, który dba o aktywność pozostałych kotów... szczególnie ok. 4 nad ranem praktykując pogonie i ucieczki...
Jest też największą "kocią gadułą", łagodny o pięknych niebieskich oczach...
Ragdolle to łagodna, ciekawska, wesoła rasa kotów, która dobrze czuje się w kociej grupie.
Precelek jest cudnyyyy

Słupsk

Lewy to kot o cudownym, zrównoważonym charakterze. Codziennie towarzyszy nam przy wszystkich czynnościach od porannego śniadania po wieczorne czytanie przed spaniem. Nasz kocurek jest bardzo rodzinny, towarzyski i gadatliwy choć nie nachalny. Dzięki świetnie przeprowadzonej przez hodowlę socjalizacji bardzo lubi również towarzystwo innych zwierząt. Serdeczne polecam koty z Dollyland, lepiej nie mogliśmy trafić. 😊"

JustynaGdańsk

Elvis to kot, którego imię mówi wszystko, jego opis stanowiłby idealne tło do piosenek Elvisa Presleya.
Jest to kot, dla którego najważniejszy jest kochający dom „Home is where the heart is”. Dla swojej właścicielki jest jak „Teddy Bear”, mruczący przez całe dni słowa „Love me tender”. Jego błękitne oczy wpatrzone w każdego kto przechodzi mówią jednoznacznie „Kiss me Quick” i „I can't stop loving you”.
Mimo, że stara się chadzać swoją „My Way”, to przytula się pytając czy „Are you lonesome tonight?”. Ale przede wszystkim jest „Devil in Disguise”.

TomaszElbląg

Jestem szczęśliwą opiekunką dwóch kotek z hodowli Dollyland. Odwiedzając hodowle po raz pierwszy wiedziałam, że jest to miejsce z "sercem" do zwierząt. Biegające, szczęśliwe koty oraz towarzyszące im psy były tego dowodem 🙂. Dollyland to hodowla przez duże "H", tu przywiązuje się wagę do rozmnażania tylko najlepszych linii hodowlanych ale priorytetem jest powoływanie na świat przede wszystkim zdrowych kociąt o cudownym wyglądzie i jeszcze cudowniejszym charakterze. Byłoby cudownie gdyby wszystkie hodowle były prowadzone na tak wysokim i profesjonalnym poziomie. Ula dziękuje Tobie za moje dwa skarby ale przede wszystkim za zaufanie jakim mnie obdarzyłaś ❤

KarolinaGdańsk

Nasza kotka, którą mamy z hodowli Dollyland od Uli ma na imię Frotka. Tak nazwała ją nasza córka gdy tylko ta przekroczyła próg naszego domu 😊. Jest z nami już pół roku, jest wspaniałą kotką, uwielbia się bawić, kocha się przytulać i trochę psocić 😉.Jesteśmy szczęśliwi mając ją w domu... A poza tym jest ona oczkiem w głowie mojego męża I tu jestem tym bardziej zaskoczona, bo był na "nie" co do kotów w domu. I jak tu nie kochać Ragdolli 😍

MarzenaGdańsk

Nie wiemy czy można opisać słowami, charakter naszej Toli. Fakt jest taki, że jest to wyjątkowa kotka. Idealnie zsocjalizowana, taka nasza dusza towarzystwa (choć nie jest nachalna). A każdy gość w naszym domu zachwyca się jej spokojem i sposobem bycia. Często też pada pytanie, czy "ona zawsze jest taka grzeczna"? lub... czy to naprawdę kot? Bardzo lubi doglądać czym się bawią dzieci, towarzyszy w każdym domowym wydarzeniu, od kąpieli po zmywanie naczyń i jest bardzo ciekawa wszystkiego. Z całego serca polecamy każdemu Dollyland !

WeronikaRumia

Mala Mi wniosła do naszego domu element, który brakował do całości. To tak jak obraz z puzli i tylko jednego elementu brakuje. My uzupełniamy go. Mamy Małą Mi, i codziennie zatapiamy się w jej pięknych oczach oraz zachwycamy się jej cudownym charakterem. Dziękuję za wszystko hodowcy Pani Uli.

MarzenaŻnin

Pani Ulu, musimy to powiedzieć. Jesteśmy po uszy zakochani w tym maluchu!! To naprawdę niesamowity kociak! Jest tak przyjazny, tak bardzo za człowiekiem. Podąża za mną wszędzie i jest strasznym przytulakiem! Leży przy mnie i mruczy i tylko go głaskać! Pięknie sie bawi, biega za piłka, pomaga we wszystkim. Do tego jest bardzo grzeczny i delikatny. Ładnie je, korzysta z kuwety i drapaka. Śpi w nocy z nami w łóżeczku na poduszce przy mojej twarzy, daje nam mnóstwo radości! Dziękujemy raz jeszcze!! To cudowny maluch.

MagdalenaWarszawa

Lucjan jest kotem o wspaniałym temperamencie i cudownym charakterze. Już pierwszego dnia odważnie wyszedł z transportera i z podniesionym do góry ogonem poznawał nowy dom i kociego rezydenta. Lucuś jest bardzo pogodny i radosny. Otwarty na inne koty i ludzi. Wszystko go cieszy. Nie ma w sobie cienia agresji, ani irytacji. Zawsze blisko człowieka. Grucha z radości jak gołąbek. Pierwszy wita nas, gdy wracamy do domu. Aportuje ulubioną zabawkę i papierowe kulki. Kocha cały świat.

KrystynaGdynia

Kotki od Uli to wspaniała sprawa. Jestem szczęśliwą posiadaczką Yulki i Henryka. Kotki z hodowli Dollyland są otoczone miłością i troską od pierwszych chwil życia co się uwidacznia na późniejszym etapie kotków. Z hodowczynią od pierwszych chwil spotkania jest bardzo dobry kontakt. Chętnie udziela porad i wsparcia o czym mogłam się przekonać nie raz. Doskonale zna każdego swojego kotka i trafnie potrafi ocenić jego charakter i szczerze o nim powiedzieć... i co bardzo ważne przed oddaniem kotka w nowe ręce przeprowadzi uważam konieczny "wywiad"... oczywiście dla dobra kotka.

BeataPoznań