Na początku sierpnia tego roku spodziewamy się kociąt w kolorach seal lub blue bicolor oraz seal lub blue mitted. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi kociętami zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego:
+48 501 765 650

Dollyland Budda – ZAMIESZKAŁ W NOWYM DOMKU

Budda to kociak niezwykle towarzyski , podążający za mną krok w krok chcąc uczestniczyć we wszystkim co robię. Jak na prawdziwego faceta przystało lubi rzecz jasna dobrze zjeść i oczywiście zawsze dba o pełny brzuszek. Budda zapowiada się na kota dość sporych rozmiarów w moim ukochanym kolorze blue tabby bicolor.

Budda może zamieszkać w towarzystwie innych kotów jak i psów. Świetnie sprawdzi się w rodzinie z dziećmi jak i dla osoby starszej.

Wszystkie osoby zainteresowane tym kociakiem zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 501 765 650
Płeć
  • M

Dollyland Bąbel – ZAMIESZKAŁ W NOWYM DOMKU

Jako , że mam dość pojemne serce, Bąbel zajmie w nim szczególne miejsce i na zawsze tam pozostanie. To kociak niezwykle towarzyski z mnóstwem pomysłów do wspólnych zabaw z rodzeństwem, wszędzie go pełno i jako jeden z pierwszych przy misce z jedzeniem 🙂 uwielbiam go pod każdym możliwym względem.

Bąbel może zamieszkać w towarzystwie innych kotów jak i psów. Świetnie sprawdzi się w rodzinie z dziećmi jak i dla osoby starszej.

Wszystkie osoby zainteresowane tym kociakiem zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 501 765 650
Płeć
  • M

Dollyland Coco Jumbo – W NOWYM DOMKU

Coco to chłopak o korpulentnych kształtach , dłuższym puchatym futerku i uroczym anielskim usposobieniu. Uwielbia towarzystwo człowieka nie odstępując go na krok, w domu wołamy na niego stalker 🙂 Ogromny z niego ciapciuch i żarłok. Coco jest już nieco starszym 10 miesięcznym kociakiem, pozostawiony w hodowli ze względu na dalszą obserwację ponieważ miał wspierać nasz program hodowlany. Po wielu przemyśleniach postanowiliśmy jednak zmienić nasze plany i zostawiamy jego półbrata w tym samym umaszczeniu.

Coco może zamieszkać w towarzystwie innych kotów jak i psów. Świetnie sprawdzi się w rodzinie z dziećmi jak i dla osoby starszej.

Wszystkie osoby zainteresowane tym kociakiem zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 501 765 650
Płeć
  • M